Strona główna

J’ai décidé d’être heureux parce que c’est bon pour la santé…

TAK JAK VOLTAIRE ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA SZCZĘŚCIE, PONIEWAŻ JEST DOBRE DLA ZDROWIA!

Bistro Giselle tworzą pasjonaci francuskiej kuchni i kultury slowlife. Staraliśmy się, by wnętrza i panująca atmosfera przemawiały do ludzi, którzy tak jak my cenią naturalność i niewymuszoną swobodę. Proponowane przez nas menu to również afirmacja natury i życia zgodnie z jej rytmem – na przełomie jesieni i wiosny wprowadzamy do karty sezonowe zmiany i produkty, które rekomenduje nam sama matka natura.

Jedyne, co pozostaje niezmienne, to jakość naszej kuchni i składników, na których bazujemy. Bezpośrednio z Francji sprowadzamy oryginalne produkty, takie jak kultowe macaronsy czy tradycyjne konfitury. W naszej karcie win klienci odnajdą szczepy pochodzące z małych rodzinnych winnic, z Langwedocji, Bordeaux czy Vaculuse. Serwowane w bistro Giselle dania i wypieki tworzymy na bazie klasycznych francuski receptur. Sekret smaku tkwi właśnie w nich i lekkim, gastronomicznym twiście w wykonaniu naszych kreatywnych kucharzy!

Bistro Giselle, czyli mała, smaczna Francja w sercu Wrocławia!

Kawa, wino, chleb

– umiejętne połączenie wszystkiego, czego Ci potrzeba.

Francuski szyk i smak to coś, co zawsze się sprawdza!

CATERING No1

Oferujemy catering – zarówno w wersji na co dzień, jak i okazjonalno-bankietowy. Wszystkie potrawy przyrządami własnoręcznie bazując na świeżych produktach i dowozimy bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres.

W ramach menu klasycznego przygotowujemy kanapki z różnego rodzaju wypiekanego przez nas pieczywa – także dla alergików oraz granolę z jogurtem i owocami. W menu bankietowym proponujemy patery minikanapek, wytrawne patery minitart, sałatki oraz ciasta i oryginalne francuskie słodkości typu macaronsy, croissanty, palmiersy.

Zapraszamy do stałej lub okazjonalnej współpracy firmy i instytucje z całego Wrocławia, a także klientów indywidualnych. Skontaktuj się z nami i podaj kilka informacji na temat Twoich gastronomicznych preferencji, a my stworzymy menu łączące Twój kulinarny TOP z naszymi sztandarowymi propozycjami.

Kuchenne Inspiracje

Czyli nasza skarbnica pasji, smaku i kreatywności.

Bistro Giselle

ul. Szewska 27/27a/1b
50-139 Wrocław

tel. 71 725 55 62

e-mail: giselle@leduo.pl

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 730-1900
oraz w niedziele 900-1900

Śniadania serwujemy przez cały dzień!

    Imię i nazwisko *

    Adres e-mail *

    Nr telefonu

    Treść wiadomości

    * - pole wymagane